Audi quattro Cup

O turnieju

Od ponad 25 lat Audi kojarzone jest ze sportową rywalizacją, precyzyjną techniką i pasją. Widać to doskonale podczas Audi quattro Cup, który jest przykładem doskonałego połączenia miłości do golfa i fascynacji modelami Audi.

Ten największy na świecie amatorski turniej golfa odbył się już 25 razy. O potędze Audi quattro Cup świadczą imponujące dane: 54 kraje, ponad 800 turniejów, prawie 100 000 graczy każdego roku. Najważniejszym, a zarazem ostatnim punktem turnieju kończącym sezon jest wielki finał – Audi quattro Cup World Final, który na przestrzeni lat odbywał się na wielu światowej klasy polach golfowych. Oto kilka przykładów tych prestiżowych lokalizacji: The Belfry w Anglii, Fancourt w Republice Południowej Afryki, K CLub w Irlandii, Mission Hills w Chinach, the Earth Course w Jumeirah Golf Estates w Dubaju i słynny Ocean Course w Cabo del Sol w Meksyku.

Audi aktywnie promuje golfa już od ponad dwóch dekad. Drużynowy turniej Audi quattro Cup z roku na rok buduje swoją wyjątkową pozycję na mapie sportowych wydarzeń. Coraz więcej golfistów uczestniczy w tym wielkim święcie sportowej rywalizacji, przyłączając się tym samym do sukcesywnie powiększającej się rodziny Audi quattro Cup. Rośnie także ilość krajów, w których odbywają się poszczególne rozgrywki – w roku 2015 dołączyła do nich Sri Lanka, a w 2016 – Polska. W tym roku pełni emocji czekamy na kolejnego gospodarza turnieju.