Audi quattro Cup

Audi quattro Cup World Final

Światowy finał Audi quattro Cup 2017

Audi jest ucieleśnieniem sportowej rywalizacji, precyzyjnej technologii i pasji. Już od ponad dwóch dekad marka aktywnie promuje golfa. W tym czasie turniej Audi quattro Cup zyskał rangę największego na świecie amatorskiego turnieju golfowego.

47 krajów, ponad 700 wydarzeń, 90 tysięcy graczy – po kolejnym ekscytującym światowym sezonie ukoronowaniem rozgrywek Audi quattro Cup będzie Światowy Finał w meksykańskim Los Cabos. Od 1 do 5 grudnia zwycięzcy krajowych turniejów kwalifikacyjnych spotkają się w Quivira Golf Club, aby rywalizować o ostateczne zwycięstwo.

Najlepszych światowych golfistów-amatorów czeka niezapomniana przygoda: jedna runda treningowa i dwa pełne emocji dni turniejowe na zaprojektowanym z rozmachem przez Jacka Nicklausa polu, rozciągającym się na granitowych klifach i omiatanych wiatrem grzbietach wydm Półwyspu Kalifornijskiego. Dodatkowymi atrakcjami będą klinika golfowa i pokaz trików w wykonaniu Mistrza Świata Geoffa Swaina – wszystko to w komfortowych warunkach Pueblo Bonito Pacifica Golf & Spa Resort.

Więcej o obiekcie na oficjalnej stronie: www.quiviragolfclub.com.